Oturum Aç

Juniorlar

juniorlar-banner

2015 yılı, İstanbul Golf Kulübü junior grubu (13-17 yaş grubu) için ulusal ve uluslararası arenada oldukça başarılı geçti. Junior grubu üyelerinden Ediz Kemaloğlu ve Alihan Afşar bu yıl itibari ile yetişkinler kategorisinde oynamaya başladılar. Bugüne kadar junior takımına kattıkları tüm başarıları ve Türk Milli Takımında bizi en iyi şekilde temsil ettikleri için bir kez daha teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Yine bu yaş grubundan Alp Atabek ve Derin Şerbetçioğlu eğitim ve golf hayatlarına artık Amerika’da devam ediyorlar. Bu iki gencimiz de İstanbul Golf Kulübü olarak bizleri katıldıkları turnuvalarda en iyi şekilde temsil ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

2014 yılında İstanbul Golf Kulübü Minikler Grubuna (6-13 yaş grubu) 12 öğrenci katıldı. Bu dönem öğrencilerimizden 9’u TGF Yıldızlar Ligi’nde yarışıyor. Minikler grubundaki tüm öğrencilerimiz İstanbul Golf Kulübü’nün tüm sponsorlu turnuvalarında oynadılar ve bu yıl da oynamaya devam edecekler.

İstanbul Golf Kulübü olarak hedefimiz, yeni başlayan çocuklarımıza golfü eğlenceli hale getirerek sevdirmek, kuralları öğretmek ve ekip ruhunu yaşatmaktır.

Juniarlar eğitim programları Kulüp Pro’muz Andrew McNobala ve eğitmenimiz Savaş Karataş liderliğinde gerçekleştirilir. Ayrıca Minikler eğitim programlarımız aylık uygulanmaktadır. Yıl içerisinde ara tatil ve yaz dönemlerinde olmak üzere 2 defa Antalya’da golf kampları gerçekleştirilmektedir.

Junior-Minikler eğitim programları hakkında Junior Kaptanı Serap Sokullu (0532 332 58 81’den ve s.sokullu@pekin.com.tr adresinden ) ve Golf Resepsiyonundan bilgi alabilirsiniz.

Junior Kaptanı
Serap Sokullu